
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover Velar 3.0D 17- (L)/2.0D 17-/Range Rover Sport 2.0 17-, Mann Filter C 26 042
1 169,67 ₴
- В наявності
- Код: C 26 042
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover Velar 3.0D 17- (L)/2.0D 17-/Range Rover Sport 2.0 17-, Mann Filter C 26 042. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 042
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 042 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — F-PACE (DC_, X761) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SD4 AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TD4 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Ti4 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Ti4 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 5.0 SCV8 SVR AWD 551 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D [RWD] | 2015–н.в. |
| 3.0 | 2015–н.в. |
| 3.0 D | 2015–н.в. |
| JAGUAR — XE (X760) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 | 2015–н.в. |
| 2.0 200 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 D 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 D AWD 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 S | 2015–н.в. |
| JAGUAR — XF (JB_, X260) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 | 2015–н.в. |
| 2.0 200 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD | 2016–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 | 2015–н.в. |
| 3.0 AWD | 2015–н.в. |
| 3.0 D | 2015–н.в. |
| JAGUAR — XF SPORTBRAKE (X260) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D 180 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 180 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (L494) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Si4 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER VELAR (L560) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D180 TD4 4x4 180 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D240 SD4 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 P250 Si4 4x4 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 P300 Si4 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 D275 SDV6 4x4 275 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 D300 SDV6 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 P380 SCV6 4x4 380 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 042 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 06 13 868 A, 108324, 121-14058, 1512-4317, 153071762668, 1689026480, 20-0L-L22, 20L22, 26-2450, 30.D97.00, 36RV028, 53-12 321 0005, 585830, 620 878, 8A0866, A0667L, A2661, A3009, A63821, ADJ132234, AFAU399, AP 193/8, AR1654PM, BFA2557, CA12292, DAF4335 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, XF, f-pace, xf sportbrake, XE, Range Rover Velar |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 192 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169,67 ₴





