
Фільтр паливний Chrysler Sebring/Dodge Journey/Caliber/Jeep Compass/Patriot 2.0 TD/CRD 06-, Mann Filter WK 722/1
1 437,99 ₴
- В наявності
- Код: WK 722/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Chrysler Sebring/Dodge Journey/Caliber/Jeep Compass/Patriot 2.0 TD/CRD 06-, Mann Filter WK 722/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 722/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 722/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| DODGE — AVENGER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| DODGE — JC (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 136 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 722/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05085581AC, 05085581AD, 05166780AA, 122-10070, 1520201, 24.030.00, 26-1103, 28.0002-4129.2, 37JE009, 4864, 4864, 5085581AC, 5085581AD, 5166780AA, 587078, 722/1-KF-PCS-MS, 9F0154, A120401, ADA102313, BFF8163, D20732, DN2724, DP1110.13.0252, EFF168 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Caliber, Avenger, Journey, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | 7439-92-1; свинець |
| Впускн. Ø [мм] | 9,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9,5 |
| Висота [мм] | 138 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437,99 ₴





