
Фільтр повітряний Mazda 3 2.0/2.0-2.2CD/2.3DISI Turbo 03-14/5 1.8/MZR/2.0/CD/MZR 05-, Mann Filter C 2841
706,88 ₴
- В наявності
- Код: C 2841
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3 2.0/2.0-2.2CD/2.3DISI Turbo 03-14/5 1.8/MZR/2.0/CD/MZR 05-, Mann Filter C 2841. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2841
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2841 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2006–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.3 MPS Turbo (BL14) 260 л.с. | 2008–2014 |
| MAZDA — 3 седан (BK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 5 (CR19) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 5 (CW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2841 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-11029, 1500572, 1512-4080, 153071762519, 1638022280, 1713525, 180074610, 18287, 18287, 184400, 20-03-337, 20337, 2133702, 26-0959, 28.0002-0322.2, 2841-LF-PCS-MS, 30.344.00, 35-12 321 0004, 50014143, 585236, 60265, 71-01116-SX, 80004662, 8A0142 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706,88 ₴





