
Фільтр повітряний Audi A4/A6/VW Passat 2.5TDI V6 97-05/Skoda SuperB 2.5TDI V6 01-08, Mann Filter C 26 206/1
702,98 ₴
- В наявності
- Код: C 26 206/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A6/VW Passat 2.5TDI V6 97-05/Skoda SuperB 2.5TDI V6 01-08, Mann Filter C 26 206/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 206/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 206/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI quattro 163 л.с. | 2003–2005 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 206/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 059 133 843, 059 133 843 A, 1 457 433 772, 100 321 0012, 109 047, 1118601500, 1500108, 1512-1009, 153071762348, 1710142, 180027510, 2133590, 26-0154, 26206/1-LF-PCS-MS, 28.0002-0071.2, 30.109.00, 32143, 50013441, 585094, 60035, 70333, 71-00593-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 69 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 213 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702,98 ₴







