Топ

Фільтр паливний Nissan Qashqai 1.6dCi 11-, Mann Filter WK 9039
2 838,35 ₴
- В наявності
- Код: WK 9039
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Nissan Qashqai 1.6dCi 11-, Mann Filter WK 9039. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 9039
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 9039 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 9039 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1520229, 153071762562, 16400-BB50A, 16400-BB51A, 1643626980, 24.061.01, 28.0002-4055.2, 587609, 9039-KF-PCS-MS, 9F0227, A38-0483, BFF8227, D20708, DP1110.13.0217, EFF292D, ELG5457, F 026 402 218, F322701, FC1305, FN708, FP-716, H402WK, J1331063, KL 909 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 158 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 7 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | 12060-00-3; Lead titanium trioxide |
| Впускн. Ø [мм] | 7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 7 |
| Висота [мм] | 158 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 838,35 ₴







