Топ

Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.6/2.0/dCi/X-Trail 2.0 16V/dCi 07-14/Renault Koleos 2.0dCi 08-, Mann Filter C 2433/2
523,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 2433/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.6/2.0/dCi/X-Trail 2.0 16V/dCi 07-14/Renault Koleos 2.0dCi 08-, Mann Filter C 2433/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2433/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2433/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 114 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 117 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 4x4 177 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2433/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-8601, 121-13100, 1500086, 1512-2625, 153071760234, 16 54 661 31R, 16 54 6JD 20B, 1611155780, 16366, 16366, 16546- JD20A, 16546-JD20B, 16546-JG70A, 170198, 1714045, 1714045, 180068610, 18366, 18366, 19372635, 20-01-135, 20135, 2133067 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 235 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523,47 ₴







