
Фільтр повітряний Opel Zafira A 2.0-2.2DTI/3.0/Astra G 2.0-2.2DTI 00-05/Astra H 1.3CDTI/1.7CDTI 04-10, Mann Filter C 30 130/2
602,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 30 130/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Zafira A 2.0-2.2DTI/3.0/Astra G 2.0-2.2DTI 00-05/Astra H 1.3CDTI/1.7CDTI 04-10, Mann Filter C 30 130/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 130/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 130/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI (F70) 101 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2004 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2004 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 130/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13271041, 13663, 1500031, 1512-4099, 152071760673, 1711579, 180021810, 180031510, 206 977, 2133053, 24443113, 26-0094, 26-2512, 28.0002-0063.2, 30.258.00, 30126/1-LF-PCS-MS, 32138, 36OP006, 50013684, 55556465, 5834281, 585013, 585032, 585174, 60702 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602,44 ₴







