
Фільтр паливний VW Touareg 3.0 TDI 11-15, Mann Filter PU 1033 X
2 385,58 ₴
- В наявності
- Код: PU 1033 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Touareg 3.0 TDI 11-15, Mann Filter PU 1033 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 1033 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 1033 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 1033 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.049, 1 457 070 010, 100 323 0014, 101686, 1033X-KF-PCS-MS, 111 787, 1118703600, 1530-2678, 1643628280, 1720240, 21-00492-SX, 26.015.00, 26-0698, 28.0002-4078.2, 30-ECO025, 37AU004, 3ECO025, 48552, 5001, 5001, 50014190, 587075, 63819, 7L6 127 177 B |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 45 |
| Висота [мм] | 85 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385,58 ₴








