
Фільтр повітряний Volvo S60/V70 2.4D/D5 01-10/2.4CDI 05-08/XC70 2.4 D5 02-07/XC90 2.4D4/D5 02-14, Mann Filter C 23 129
773,39 ₴
- В наявності
- Код: C 23 129
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo S60/V70 2.4D/D5 01-10/2.4CDI 05-08/XC70 2.4 D5 02-07/XC90 2.4D4/D5 02-14, Mann Filter C 23 129. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 23 129
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 23 129 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2010 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2010 |
| VOLVO — V70 II (SW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CDI 122 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 AWD 163 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| VOLVO — V70 XC (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. | 2002–2007 |
| VOLVO — XC90 I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D5 AWD 163 л.с. | 2007–2010 |
| D3 / D5 163 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 200 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 23 129 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100377, 121-56090, 1500498, 1512-4214, 1638026380, 1716490, 18483, 18483, 2133525, 23129-LF-PCS-MS, 26-0727, 28.0002-0517.2, 30.366.00, 30636833, 512 321 0001, 585444, 600 636, 60117, 71-01167-SX, 8A0155, A0452, A1290, A141314, A2267, A63151, ADF122218 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 68 |
| Довжина 1 [мм] | 147 |
| Довжина [мм] | 226 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 134 |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,39 ₴







