
Фільтр повітряний MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-2.0 04-12, Mann Filter C 2287
564,94 ₴
- В наявності
- Код: C 2287
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-2.0 04-12, Mann Filter C 2287. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2287
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2287 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2004–2012 |
| A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2009–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 TURBO (169.034, 169.334) 193 л.с. | 2005–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 150 (245.231) 95 л.с. | 2005–2011 |
| B 160 (245.231) 95 л.с. | 2009–2011 |
| B 170 (245.232) 116 л.с. | 2005–2011 |
| B 170 NGT (245.233) 116 л.с. | 2008–2011 |
| B 180 (245.232) 116 л.с. | 2009–2011 |
| B 180 NGT (245.233) 116 л.с. | 2008–2011 |
| B 200 (245.233) 136 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 TURBO (245.234) 193 л.с. | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2287 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 094 0074, 1 457 433 585, 100466, 1500466, 1512-4076, 153071762363, 1711380, 180068310, 18532, 18532, 2133163, 2287-LF-PCS-MS, 26-0945, 266 094 00 04, 28.0002-0192.2, 30.318.00, 401 039, 50013697, 585188, 60853, 703104201, 70856, 71-01176-SX, 8A0108 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 174 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564,94 ₴





