
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.0TDI/3.0TDI/TFSI 15-, Mann Filter C 17 010
1 134,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 17 010
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.0TDI/3.0TDI/TFSI 15-, Mann Filter C 17 010. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 010
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 010 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| 30 TDI MILD HYBRID 136 л.с. | 2018–2019 |
| S5 quattro 354 л.с. | 2017–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 45 TDI quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI quattro 286 л.с. | 2019–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 010 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 102972, 116 696, 1500698, 27.G31.00, 50014963, 8A1434, 8W0 133 843, A0701, A1942, A2665, A63741, ADV182273, AK 376/2, AR2253S, CA12574, E1452L, EAF1001, EL9508, F 026 400 677, F255001, FA1175, FA497z, FL9337, LFAF624, LFAF624, LVFA1609, LX 4410, LX 4410 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 152 мм |
| Внутрішній діаметр | 104 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 152 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,10 ₴






