
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 21-, Mann Filter C 20 906
639,20 ₴
- В наявності
- Код: C 20 906
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 21-, Mann Filter C 20 906. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 20 906
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 20 906 (MANN)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 20 906 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16546-6RA0A, AP 124/7, AR1780PM, DP1110.10.0834, EAF1069, FAF-10021, FAF-10021, J1321100, LVFA1741, WA9994, ADBP220128, E2528L, F 026 400 767, WH 998, 16546-6RA0A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 196 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,20 ₴




