Топ

Фільтр паливний Fiat Scudo 1.6 D Multijet 07- (з прокладкою), Mann Filter WK 939/2 Z
1 254,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 939/2 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Fiat Scudo 1.6 D Multijet 07- (з прокладкою), Mann Filter WK 939/2 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 939/2 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 939/2 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO c бортовой платформой/ходовая часть (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO Фургон (B9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C2 (JM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V HDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Picasso (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II (RC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi (RC8HZB) 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi (RE8HZB) 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 Фургон/универсал (DE_, RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–2008 |
| CITROEN — DISPATCH (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 16V 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 8V 90 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 16V 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 8V 90 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — SCUDO (270_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (270_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — SCUDO фургон (270_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 939/2 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 907 006, 11-14 323 0006, 122-11023, 1232 325, 1254 391, 13 32 7 804 958, 13 32 8 517 166, 1340 105, 1458 065, 1520013, 152071760868, 1530-2544, 15410-73J00, 15410-73J00-000, 15410-73J10-000, 1543 178, 180013710, 1901 67, 1901 78, 1901 81, 1901 95 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 122 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V50, 1007, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 122 |
| Довжина [мм] | 123 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Ширина [мм] | 106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254,90 ₴










