Топ

Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.2 Skyactiv-D/2.0 13-/CX-9 2.5T 16-, Mann Filter C 26 028
744,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 26 028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.2 Skyactiv-D/2.0 13-/CX-9 2.5T 16-, Mann Filter C 26 028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 028 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Skyaktiv-D 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Skyaktiv-D 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 231 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 028 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500574, 1512-4238, 153071762522, 1667448380, 184048, 20-03-342, 20342, 30.A99.00, 35-12 321 0016, 585473, 600 066, 8A1650, A10299, A1945, A2632, ADM52265, AP 113/7, AR1632PMJS, B13CR0049, BFA2412, C 25 014, CA12488, DP1110.10.0497, E1102L, EAF3736.10, EAF902, F 026 400 744, F239201, FA1091, FA-342S, FA589z, J1323065, LA-523, LVFA1559, LX 4040, LX 4040, MA-5656, MA-5656, OP-FAF10333, PA7854, PY8W1-33A0, S 3A99 A, SA 8636, SH01-13-3A0A, SKAF-0061649, WA9790, WG2206459, WG2221104, WG2326068, WG2356664 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 251 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,67 ₴




