
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 2.0TDI/Hybrid 15-, Mann Filter C 17 011
1 177,97 ₴
- В наявності
- Код: C 17 011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 2.0TDI/Hybrid 15-, Mann Filter C 17 011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 011 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 30 TDI 122 л.с. | 2016–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2015–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid quattro 204 л.с. | 2020–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2020–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 30 TDI 122 л.с. | 2018–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–2020 |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 35 TDI quattro 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 011 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.033, 102971, 112 321 0044, 116 697, 121-50060, 1500665, 153071762676, 17011-LF-PCS-MS, 27.G33.00, 50014973, 585797, 8A0812, 8W0 133 843 A, A0717, A10468, A1818, A2593, A63740, ADV182272, AK 376, AR2247S, B13CR0041, BFA2619, CA12267, CAF101386R |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 142 мм |
| Внутрішній діаметр | 92 мм |
| Зовнішній діаметр | 181 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 142 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 181 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 177,97 ₴






