
Фільтр паливний Audi A6 2.0/3.0 TDI 11-18/A7 2.0/3.0 TDI 10-18, Mann Filter WK 6037
1 378,44 ₴
- В наявності
- Код: WK 6037
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A6 2.0/3.0 TDI 11-18/A7 2.0/3.0 TDI 10-18, Mann Filter WK 6037. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 6037
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 6037 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4GH, 4GJ) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 239 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 6037 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.046, 108999, 114 323 0007, 116 209, 1520239, 153071762592, 180120810, 26-2235, 28.0002-3053.2, 31.985.00, 4G0 127 401, 9F0263, A110947, ADV182343, BFF8305, D20267, DP1110.13.0294, EFF322D, EFF5300.20, ELG5467, F 026 402 361, F327401, FE1017 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 250 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378,44 ₴





