Топ

Фільтр повітряний Audi A3/Q3/Skoda Kodiaq/Karoq/Octavia/VW Caddy/Golf/T-Roc/T7/Tiguan 2.0TDI/TFSI 18-, Mann Filter C 30 004
982,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 30 004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A3/Q3/Skoda Kodiaq/Karoq/Octavia/VW Caddy/Golf/T-Roc/T7/Tiguan 2.0TDI/TFSI 18-, Mann Filter C 30 004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 004 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 300 л.с. | 2012–н.в. |
| S3 quattro 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 quattro 286 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 30 TDI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 184 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TFSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| S3 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| S3 quattro 292 л.с. | 2014–2020 |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 290 л.с. | 2016–2020 |
| S3 quattro 300 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 004 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.218, 1118609900, 112 321 0033, 114 984, 1500181, 1512-4132, 152071761712, 1616267680, 180026210, 2133027, 2555 164, 26-1597, 28.0002-0424.2, 2Q0 129 620, 30.587.00, 30004-LF-PCS-MS, 48507, 50014712, 585421, 5Q0 129 620 C, 5QM 129 620 A, 8A0160 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 80 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 177 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,05 ₴





