
Фільтр повітряний Ford Maverick 2.7 TD 93-00/Nissan Pick Up/Terrano 2.5TD-3.0Di 93-05, Mann Filter C 14 176
695,25 ₴
- В наявності
- Код: C 14 176
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Maverick 2.7 TD 93-00/Nissan Pick Up/Terrano 2.5TD-3.0Di 93-05, Mann Filter C 14 176. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 14 176
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 14 176 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MAVERICK (UDS, UNS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 100 л.с. | 1993–1996 |
| 2.7 TD 125 л.с. | 1996–1998 |
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 4WD 101 л.с. | 1993–2002 |
| 2.7 TDi 4WD 125 л.с. | 1996–н.в. |
| 3.0 Di 4WD 154 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD 103 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 14 176 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 1 457 433 154, 121-13041, 14176-LF-PCS-MS, 1500285, 153071760657, 1616247880, 16463, 16463, 16546-3S903, 16546-7F000, 16546-7F000-B1, 16546-7F002, 16546-OW800, 20-01-194, 20194, 2133784, 26-0707, 27.524.00, 28.0002-0242.2, 36NI004, 585622, 60199 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 234 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Terrano, Maverick |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 234 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,25 ₴



