
Фільтр повітряний MB C-class (W205) 2.2CDI OM651 14-18/GLC (X253) 2.2CDI OM651 15-19, Mann Filter C 22 028
1 893,41 ₴
- В наявності
- Код: C 22 028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W205) 2.2CDI OM651 14-18/GLC (X253) 2.2CDI OM651 15-19, Mann Filter C 22 028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 22 028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 22 028 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W205) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 d (205.007) | 2015–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.003) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.004) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.005) | 2015–н.в. |
| C 250 BlueTEC (205.008) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 250 BlueTEC 4-matic (205.009) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 300 BlueTEC Hybrid (205.012) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S205) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 d (205.207) | 2015–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.204) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.205) | 2015–н.в. |
| C 250 BlueTEC (205.208) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 250 BlueTEC 4-matic (205.209) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| C 300 BlueTEC Hybrid (205.212) 204 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Кабриолет (A205) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 d (205.404) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 220 d 4-matic (205.405) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 250 d (205.408) 204 л.с. | 2016–2018 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C205) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 d (205.304) | 2015–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.305) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 250 d (205.308) | 2015–н.в. |
| C 250 d 4-matic (205.309) 204 л.с. | 2016–2018 |
| MERCEDES-BENZ — GLC (X253) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 4-matic (253.905) | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (253.909) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLC Coupe (C253) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 4-matic (253.303, 253.305) 170 л.с. | 2016–2019 |
| 250 d 4-matic (253.309) 204 л.с. | 2016–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 028 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0025, 1500682, 49658, 50014872, 585599, 651 094 01 00, 651 094 04 04, 651 094 05 04, 8A0771, A 651 094 01 00, A 651 094 04 04, A 651 094 05 04, A1741, A1807, A2556, A2583, ADU172227, AK 381, AR2258/1, BFA2627, CA11917, CA12115, CAF101271R |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 105 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, GLC |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 105 |
| Довжина [мм] | 262 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 893,41 ₴







