
Фільтр повітряний Volvo XC40 1.5/2.0 TD 17-, Mann Filter C 24 051/1
975,08 ₴
- В наявності
- Код: C 24 051/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo XC40 1.5/2.0 TD 17-, Mann Filter C 24 051/1.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| VOLVO | XC40 (536) | 2.0 D3 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | 2.0 D3 AWD 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | 2.0 D4 AWD 190 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | 2.0 T4 190 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | 2.0 T4 AWD 190 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | D4 Polestar AWD 200 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | T5 AWD 247 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| VOLVO | XC40 (536) | T5 AWD 250 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 051/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 106091, 121-56040, 1500629, 153071762499, 31474521, 32146443, 512 321 0008, A2646, A3000, ADF122237, AP 180/2, AR1639PM, BFA2542, C 24 051, CA12616, DP1110.10.0789, E1624L, F 026 400 632, F 026 400 749, LA-1253, LF-1023, LX 4912, LX 4912, PA7866 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 242 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975,08 ₴



