
Фільтр повітряний Audi A6 2.0TDI/TFSI 04-11, Mann Filter C 16 118
875,20 ₴
- В наявності
- Код: C 16 118
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A6 2.0TDI/TFSI 04-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 16 118 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.188, 109213, 110 899, 1118603300, 112 321 0003, 1500277, 1512-4008, 16118-LF-PCS-MS, 1638023780, 1710220, 180027910, 2133814, 26-0722, 27.603.00, 28.0002-0156.2, 4F0 133 843 A, 50014007, 585676, 70201, 71-01146-SX, 8A0146, A 873, A0153, A1291 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 169 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 169 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875,20 ₴






