
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6CRDi 11-15/i30 1.4-1.6CRDi/Kia Ceed 1.0T-GDI/1.4-1.6CRDi 12-, Mann Filter C 27 021
633,98 ₴
- В наявності
- Код: C 27 021
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6CRDi 11-15/i30 1.4-1.6CRDi/Kia Ceed 1.0T-GDI/1.4-1.6CRDi 12-, Mann Filter C 27 021. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 27 021
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 27 021 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| KIA — CEE'D (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GT 204 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 27 021 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-21101, 1500577, 1512-4150, 153071762380, 1638026480, 1714642, 184410, 18549, 18549, 20-0H-H31, 20H31, 2133762, 26-1301, 27021-LF-PCS-MS, 28.0002-0478.2, 28113-A5800, 28113-A5800, 28113A-5800AS, 30.634.00, 36HY098, 37-12 321 0039, 585453, 71-01930-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,98 ₴








