
Фільтр повітряний Hyundai Terracan 2.5TD/2.9CRDI/3.5 V6 01-06, Mann Filter C 2542
686,60 ₴
- В наявності
- Код: C 2542
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Terracan 2.5TD/2.9CRDI/3.5 V6 01-06, Mann Filter C 2542. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2542
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2542 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 i V6 4WD 200 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.9 CRDi 4WD 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 4WD 163 л.с. | 2003–2006 |
| 3.5 i V6 4WD 194 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2542 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 580, 121-07081, 1500303, 1512-4361, 18134, 18134, 20-H0-006, 20H06, 2542-LF-PCS-MS, 26-0956, 28.0002-0361.2, 28113-H1915, 30.309.00, 36HY069, 37-12 321 0014, 60531, 71-01507-SX, 820 242, 8A0165, A10021, A1397, A140385, A-2821, A63185, A9313 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686,60 ₴







