
Фільтр паливний VW LT 2.8 TDI (116kw) 01-06, Mann Filter PU 820 X
921,66 ₴
- В наявності
- Код: PU 820 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW LT 2.8 TDI (116kw) 01-06, Mann Filter PU 820 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 820 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 820 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 820 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 11.15006, 111 167, 1520140, 1530-2684, 180009710, 21-00796-SX, 26.057.00, 26-0697, 28.0002-4210.2, 2D0 127 159, 2D0 127 177, 4814, 4814, 50014025, 587926, 587930, 71984, 820X-KF-PCS-MS, 9F0220, A120320, B12199, C488, C9816ECO, CFF100469, D20935, DE 3156 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 111 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 111 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921,66 ₴






