Топ

Фільтр повітряний VW T5 1.9TDI/2.0/BiFuel/TDI/TSI/2.5TDI/3.2 V6 03-15/VW T6 2.0TDI/TSI 15-, Mann Filter C 32 191
644,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 32 191
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW T5 1.9TDI/2.0/BiFuel/TDI/TSI/2.5TDI/3.2 V6 03-15/VW T6 2.0TDI/TSI 15-, Mann Filter C 32 191. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 32 191
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 32 191 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 4motion 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2003–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 32 191 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02697, 07.14.190, 1 457 433 331, 109 961, 1118603900, 112 321 0011, 1500462, 1512-1023, 152071761664, 1710680, 180027010, 18569, 18569, 2133045, 26-0203, 28.0002-0008.2, 30.320.00, 32191-LF-PCS-MS, 32244, 49670, 50013681, 585178, 60811, 70279 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644,41 ₴





