Топ

Фільтр паливний Audi Q7/Q8 3.0 TDI 13-, Mann Filter PU 10 010 Z
2 849,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 10 010 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi Q7/Q8 3.0 TDI 13-, Mann Filter PU 10 010 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 10 010 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 10 010 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ7 TDI quattro 435 л.с. | 2016–2019 |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. | 2018–н.в. |
| BENTLEY — BENTAYGA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 D 435 л.с. | 2017–н.в. |
| 4.0 TDI 421 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 10 010 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.063, 101340, 1520260, 1689031280, 26.129.00, 26-2231, 4M0 127 177 B, 4M0 127 434 B, 4M0 127 434 G, 63822, 958.127.434.00, 9F0480, A120966, ADV182345, BFF8266, D21493, DFFX493D, DP1110.13.0329, E450KP D348, EFF346D, ELG5705, F 026 402 221, F172 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 122 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Bentayga, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 122 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 103 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849,08 ₴






