
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover/Discovery 2.5TD/4.0/4.6 96-02/Defender 2.5 TD5 98-16, Mann Filter C 25 146
543,21 ₴
- В наявності
- Код: C 25 146
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover/Discovery 2.5TD/4.0/4.6 96-02/Defender 2.5 TD5 98-16, Mann Filter C 25 146. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 146
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 146 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DEFENDER Cabrio (LD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Td5 4x4 122 л.с. | 1998–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER Station Wagon (LD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Td5 4x4 122 л.с. | 1998–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER пикап (LD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Td5 4x4 122 л.с. | 1998–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY II (LJ, LT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Td5 4x4 139 л.с. | 1999–2004 |
| 4.0 V8 4x4 185 л.с. | 1998–2004 |
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 4x4 177 л.с. | 2000–2006 |
| LAND ROVER — FREELANDER Soft Top (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 4x4 177 л.с. | 2000–2006 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER II (LP) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4x4 136 л.с. | 1994–2002 |
| 3.9 4x4 190 л.с. | 1994–2002 |
| 4.0 4x4 185 л.с. | 1998–2002 |
| 4.6 4x4 224 л.с. | 1994–2002 |
| 4.6 4x4 218 л.с. | 1998–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 146 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 549, 109208, 121-14033, 1500465, 1512-4185, 1638022080, 16533, 16533, 20-0L-L01, 20L01, 2133682, 25146-LF-PCS-MS, 26-1304, 28.0002-0143.2, 30.141.00, 36RV000, 585124, 61002, 71-01184-SX, 8A0347, A0102, A10117, A1103, A141449, A2011, A60711 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Defender, Freelander, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,21 ₴





