
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.4 4x4 96-06/L400 2.0/2.4 96-01/Pajero 2.4/3.0 V6 90-08, Mann Filter C 2332
519,48 ₴
- В наявності
- Код: C 2332
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.4 4x4 96-06/L400 2.0/2.4 96-01/Pajero 2.4/3.0 V6 90-08, Mann Filter C 2332. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2332
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2332 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — 3000 GT (Z16A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 24V 4WD (Z16A) 286 л.с. | 1992–1999 |
| MITSUBISHI — CHALLENGER (K90) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 (K96W) 177 л.с. | 1998–н.в. |
| 3.0 V6 (K96W) 170 л.с. | 2000–н.в. |
| MITSUBISHI — COLT/RODEO (K7_T, K6_T) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (K75T) 132 л.с. | 1996–2007 |
| MITSUBISHI — DELICA / SPACE GEAR (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 113 л.с. | 1995–2002 |
| MITSUBISHI — L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 113 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 16V (PA3V/W, PB3V) 115 л.с. | 1995–2000 |
| 2.4 132 л.с. | 1995–2002 |
| 2.4 128 л.с. | 1996–2005 |
| 2.4 4WD 128 л.с. | 1996–2005 |
| 2.4 i 4WD (PD4V/W) 132 л.с. | 1995–2000 |
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (V21W, V21C) 112 л.с. | 1991–1999 |
| 3.0 4WD 177 л.с. | 1997–2000 |
| 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 177 л.с. | 1997–1999 |
| 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (V2_W, V4_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (V41W, V21W, V21C) 112 л.с. | 1991–2000 |
| 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| MITSUBISHI — SIGMA (F2_A, F1_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 177 л.с. | 1990–1996 |
| 3.0 V6 205 л.с. | 1990–1996 |
| MITSUBISHI — SIGMA Break (F0_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 170 л.с. | 1992–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2332 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 965, 121-12041, 1512-2705, 1542-0009, 16061, 16061, 1667453980, 20-05-598, 20598, 2332-LF-PCS-MS, 26-2478, 30.222.00, 36MI013, 585574, 71-01114-SX, 8A0175, A-1053, A140141, A1881, A346, A346J, A63287, ADC42222, ADC42244, AFAI096, AG 519 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Pajero, Pajero Sport, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 39 |
| Довжина [мм] | 226 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 226 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519,48 ₴





