
Фільтр повітряний Land Rover Defender 2.0-5.0 D/Hybrid 19-, Mann Filter C 35 017
1 080,67 ₴
- В наявності
- Код: C 35 017
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Defender 2.0-5.0 D/Hybrid 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 35 017 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 177586, 30.C38.00, 36RV030, A2745, A3083, ADBP220082, AP 128/2, AR1721PM, BFA2673, CA12860, DP1110.10.0841, E2184L, ELP9642, FA2535, LFAF728, LFAF728, LR 129322, MA3506, MD-3114, P826, PA7964, QFA1189, S 3C38 A, V48-0660, WA9956, WG2217529, WG2230580 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Defender |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 347 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080,67 ₴




