Топ

Фільтр паливний Renault Trafic 2.0 16V 01-, Mann Filter WK 6031
410,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 6031
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Trafic 2.0 16V 01-, Mann Filter WK 6031. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 6031
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 6031 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — DISPATCH (U6U) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 79 л.с. | 1995–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 i 16V 138 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 79 л.с. | 1995–н.в. |
| 2.0 i 16V 138 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — DS4 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 160 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 200 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — EVASION (22, U6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| CITROEN — XANTIA (X1_, X2_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 88 л.с. | 1993–1998 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1993–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–1998 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 i 121 л.с. | 1993–1998 |
| 2.0 i 16V 152 л.с. | 1993–1998 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 i 16V 132 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1995–1998 |
| 3.0 i 24V 190 л.с. | 1997–1998 |
| CITROEN — XANTIA Break (X1_, X2_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 101 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–1998 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 i 121 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 i 16V 132 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1995–1998 |
| 3.0 V6 190 л.с. | 1998–2003 |
| CITROEN — XM (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 190 л.с. | 1997–2000 |
| CITROEN — XM Break (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 190 л.с. | 1997–2000 |
| CITROEN — ZX (N2) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1996–1997 |
| 1.9 126 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 i 120 л.с. | 1991–1997 |
| 2.0 i 121 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 16V 163 л.с. | 1996–1997 |
| 1.6 90 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 103 л.с. | 1991–1997 |
| CITROEN — ZX Break (N2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1993–1997 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1993–1997 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1996–1998 |
| FIAT — SCUDO Combinato (220P) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 79 л.с. | 1996–2006 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2006 |
| FIAT — SCUDO фургон (220L) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 79 л.с. | 1996–2006 |
| 2.0 136 л.с. | 2000–2006 |
| FIAT — ULYSSE (220) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (220.AC5) 121 л.с. | 1994–2002 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| LANCIA — ZETA (220) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (220AL5) 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V (220AQ5) 136 л.с. | 2000–2002 |
| OPEL — CROSSLAND X (P17) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 82 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 (75) 110 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 (75) 131 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 6031 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 902 161, 001-10-25166, 0399-3401, 122-13162, 1520041, 152071760852, 1530-0730, 1567 81, 1567 85, 1567 87, 1567 93, 1567 93, 1567 A5, 1567 C6, 1567 C6, 180014610, 21-00639-SX, 26-0103, 28.0002-3018.2, 31.948.00, 32399, 3558252, 4105, 4105, 50013623 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 142 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 306, 307, 106, 308, Jumpy, Xsara, C2, C3, RCZ, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 408, C2 Enterprise, C5 Aircross, 206, 207, 208, C6, Ulysse, C-Elysee, 508, Xantia, XM, Crossland X / Crossland, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 142 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,44 ₴






