
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.7CDI OM668 99-04/Vaneo (W414) 1.6-1.7CDI OM668 01-05, Mann Filter C 11 120
685,92 ₴
- В наявності
- Код: C 11 120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.7CDI OM668 99-04/Vaneo (W414) 1.6-1.7CDI OM668 01-05, Mann Filter C 11 120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 11 120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 11 120 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W168) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (168.006) 75 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 CDI (168.007) 60 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.008) 90 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.009, 168.109) 95 л.с. | 2001–2004 |
| MERCEDES-BENZ — VANEO (414) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDI (414.700) 75 л.с. | 2002–2005 |
| 1.7 CDI (414.700) 91 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 11 120 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 094 0060, 02.14.131, 1 457 433 069, 11120-LF-PCS-MS, 1318604600, 1500062, 1512-2990, 152071761667, 16074, 16074, 1711370, 180070810, 2133539, 26-0192, 27.593.00, 28.0002-0094.2, 37467, 401 043, 50014001, 585757, 60807, 668 094 00 04, 668 094 01 04 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 329 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 329 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,92 ₴






