Топ

Фільтр повітряний BMW 5 (F07/F10/F11/F18)/6 (F06/F12/F13)/X3-X6 (F25/F26/F15-16/E70-72) 3.0 N55 10-18, Mann Filter C 28 125
1 139,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 28 125
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F07/F10/F11/F18)/6 (F06/F12/F13)/X3-X6 (F25/F26/F15-16/E70-72) 3.0 N55 10-18, Mann Filter C 28 125. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 125
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 125 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i | 2015–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive | 2015–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 740 i 326 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 i, Li xDrive 320 л.с. | 2012–2015 |
| ActiveHybrid 354 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 40 i | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 125 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.076, 100362, 13 71 7 571 355, 1512-4130, 18509, 18509, 26-1259, 28.0002-0583.2, 28125-LF-PCS-MS, 30.711.00, 312 321 0021, 50014288, 502 046, 585489, 60491, 60499, 71-01202-SX, 803102101, 8A0719, A0290, A141239, A1488, A2419, A63358, ADB112204 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 262 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139,81 ₴





