
Фільтр повітряний Fiat Doblo/Fiorino/Idea 1.4 05-/Punto/Panda 1.2-1.4 05-/Chrysler Ypsilon 1.2 11-, Mann Filter C 2859
463,08 ₴
- В наявності
- Код: C 2859
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat Doblo/Fiorino/Idea 1.4 05-/Punto/Panda 1.2-1.4 05-/Chrysler Ypsilon 1.2 11-, Mann Filter C 2859. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2859
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2859 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — MITO (955) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Bifuel (955.AXG1A) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — 500 (312) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — 500 C (312) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — ALBEA (178_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2007–2009 |
| FIAT — DOBLO (119) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — FIORINO вэн (225_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (225AXA1A) 77 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 CNG (225AXC1A) 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A) 77 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 69 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — IDEA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — LINEA (323) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — PANDA (169) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 4x4 69 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 69 л.с. | 2010–2013 |
| FIAT — PANDA (519, 319) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — PANDA VAN (519) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — PANDA Van (169) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 67 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 78 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Bifuel 78 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 65 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 69 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 75 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 77 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–2012 |
| FIAT — QUBO (225) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — KA (RU8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2008–н.в. |
| LANCIA — MUSA (350) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 78 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2010–н.в. |
| LANCIA — YPSILON (843) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2003–2011 |
| 1.2 69 л.с. | 2010–2011 |
| 1.4 78 л.с. | 2006–2011 |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2010–2011 |
| LANCIA — YPSILON (846) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 Bifuel | 2011–н.в. |
| 1.2 Bifuel 67 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2859 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-08043, 1500002, 1512-2653, 153071760184, 1542 777, 1706 917, 1713235, 180000410, 18534, 18534, 212 321 0004, 2132959, 26-0208, 28.0002-0053.2, 2859-LF-PCS-MS, 30.301.00, 304 055, 36FT002, 38406, 50014267, 55192012, 585181, 6000633297, 60431 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Grande Punto, Punto, Fiorino, Linea, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 99 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,08 ₴







