Топ

Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.5DI-D 06-15/Pajero Sport 2.5DI-D/3.0/3.2DI-D/3.5 V6 08-, Mann Filter C 24 011
789,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 24 011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.5DI-D 06-15/Pajero Sport 2.5DI-D/3.0/3.2DI-D/3.5 V6 08-, Mann Filter C 24 011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 011 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 V6 24V 208 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO SPORT III (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Mivec 4x4 209 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 011 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-12032, 121-12035, 1500525, 1500A098, 1500A358, 1512-2624, 153071760454, 1667453380, 18368, 18368, 184103, 184403, 20-05-500, 20500, 24011-LF-PCS-MS, 26-0961, 28.0002-0373.2, 30.506.00, 32-12 321 0010, 50014310, 70498, 71-01066-SX, 8-97251-944-0 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 67 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 241 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789,98 ₴





