
Фільтр повітряний MB Sprinter 907/910 2.2CDI OM651 18-, Mann Filter C 43 002
864,68 ₴
- В наявності
- Код: C 43 002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Sprinter 907/910 2.2CDI OM651 18-, Mann Filter C 43 002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 43 002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 43 002 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (910.131, 910.133) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (910.131, 910.133) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (910.631, 910.633) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (910.631, 910.633) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 211 CDI (910.121, 910.123) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 214 CDI (910.121, 910.123) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t Фургон (910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 211 CDI (910.621, 910.623) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 214 CDI (910.621, 910.623) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 411 CDI (910.143) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 414 CDI (910.141, 910.143) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t Фургон (907, 910) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 411 CDI (910.641, 910.643) 114 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 43 002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 1500662, 153071762470, 170951, 2717939, 910 528 15 00, A 910 528 15 00, A0805, A63930, ADBP220014, AF4453, AP 158/4, AR1693PM, BFA2671, E1463L, EAF1043, ELP9607, F 026 400 704, F258301, FA-0538JM, FA-0538JM, FA-0538JM, FA2392, FA727z, FAF-10007 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 421 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 421 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864,68 ₴





