
Фільтр повітряний Toyota Yaris 1.3/1.5TS 99-/Daihatsu Charade 1.33Dual 11-/Great Wall Hover 1.5 13-, Mann Filter C 2513
506,97 ₴
- В наявності
- Код: C 2513
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Yaris 1.3/1.5TS 99-/Daihatsu Charade 1.33Dual 11-/Great Wall Hover 1.5 13-, Mann Filter C 2513. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2513
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2513 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAIHATSU — CHARADE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 16V 99 л.с. | 2011–н.в. |
| GREAT WALL — HAVAL M4 / M4 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 97 л.с. | 2013–н.в. |
| SUBARU — TREZIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 86 л.с. | 1999–2005 |
| 1.5 TS 105 л.с. | 2003–2005 |
| 1.5 VVT-i TS 106 л.с. | 2001–2005 |
| TOYOTA — ECHO VERSO (_NLP2_, _NCP2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (NCP22) 84 л.с. | 1999–2005 |
| 1.3 (NCP22) 86 л.с. | 1999–2005 |
| 1.5 (NCP21) 106 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 (NCP21) 105 л.с. | 2003–2005 |
| TOYOTA — IST (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 99 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — RACTIS (NLP12_, NCP12_, NSP12_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 99 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 VVT-i 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 VVT-i 99 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2513 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 972, 121-17001, 1500191, 1512-2673, 152071758640, 16016, 16016, 17801-0Y010, 17801-21030, 17801-21030, 20-02-286, 20286, 2133129, 2513-LF-PCS-MS, 26-0643, 27271, 28.0002-0225.2, 30.176.00, 30-12 321 0015, 36TO004, 60554, 71-01125-SX, 8A0156 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Verso, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Haval M4 / M4, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506,97 ₴





