
Фільтр повітряний BMW X5 (G05/F95)/X6 (G06/F96) 4.4i (S63) 19- (1-4 циліндр), Mann Filter C 28 091
988,42 ₴
- В наявності
- Код: C 28 091
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (G05/F95)/X6 (G06/F96) 4.4i (S63) 19- (1-4 циліндр)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 091 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 13 71 8 091 495, 13718091495 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988,42 ₴




