Топ

Фільтр паливний VW Crafter 2.0TDI 11-, Mann Filter WK 9024
1 275,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 9024
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Crafter 2.0TDI 11-, Mann Filter WK 9024. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 9024
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 9024 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 9024 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 323 0026, 102682, 116 064, 122-50020, 1520209, 1530-2852, 153071762425, 21-00848-SX, 24.144.00, 26-1155, 2E0 127 401, 2H0 127 401, 30 10 2682, 30VW01, 30-VW-VW01, 50014663, 5073, 5073, 587089, 9024-KF-PCS-MS, 97700, 9F0282, A130184, ADV182353 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 214 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 214 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275,78 ₴







