
Фільтр повітряний VW Amarok 2.0TDI/TFSI/3.0TDI V6 10- (h=60mm), Mann Filter C 32 013
937,51 ₴
- В наявності
- Код: C 32 013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Amarok 2.0TDI/TFSI/3.0TDI V6 10- (h=60mm), Mann Filter C 32 013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 32 013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 32 013 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 224 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 32 013 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.213, 112 321 0039, 113 879, 121-50010, 1500545, 1512-4133, 170232, 180025910, 18443, 18443, 26-1427, 26-2486, 2H0 129 620, 2H0 129 620 B, 2H0 129 620 C, 2H6 129 620, 32013-LF-PCS-MS, 50014581, 585558, 60454, 71-01915-SX, 8A0666, A0326, A1402 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 937,51 ₴





