
Фільтр паливний Audi A4 1.8T 04-09/A6 2.4-4.2 i 04-11, Mann Filter WK 720/3
1 233,91 ₴
- В наявності
- Код: WK 720/3
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A4 1.8T 04-09/A6 2.4-4.2 i 04-11, Mann Filter WK 720/3. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 720/3
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 720/3 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 B7 Кабриолет (8HE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2006–2009 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A6 (4F2, C6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2005–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 720/3 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.028, 110 934, 1720565, 18101, 21-00729-SX, 26-1569, 28.0002-3035.2, 30753, 31.830.00, 4817, 4817, 4F0 201 511 B, 4F0 201 511 D, 50013975, 720/3-KF-PCS-MS, 9F0225, A110681, ADV182318, B79, BE 545, BFF8215, CFF100471, DFFL570, DP1110.13.0188, EFF154 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 176 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 176 |
| Діаметр поворотного дроту [мм] | 10 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233,91 ₴





