Топ

Фільтр паливний Mitsubishi Lancer VIII/ Outlander II 2.0 DI-D 07-, Mann Filter WK 728
1 359,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 728
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Mitsubishi Lancer VIII/ Outlander II 2.0 DI-D 07-, Mann Filter WK 728. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 728
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 728 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 728 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 122-12055, 1530-3168, 1613819580, 1770A024, 183870, 24.126.00, 26-1094, 28.0002-4200.2, 30-05-528, 30528, 37MI007, 4837, 4837, 587108, 728-KF-PCS-MS, 9F0085, A120253, ADC42362, BFF8170, C212-05, CFF100597, D20105, DN2706, DP1110.13.0111, EFF183 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 162 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Grandis, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 162 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359,40 ₴





