Топ

Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.2-1.6TCe/Koleos 1.6dCi/2.5SCe/Nissan Qashqa 1.2/1.5-1.6dCi/2.0 14-, Mann Filter C 25 040
670,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 25 040
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.2-1.6TCe/Koleos 1.6dCi/2.5SCe/Nissan Qashqa 1.2/1.5-1.6dCi/2.0 14-, Mann Filter C 25 040. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 040
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 040 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (J11E) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 040 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05852, 109122, 121-13110, 1500579, 1512-4128, 153071762383, 16 54 64B A1A, 1638024280, 16546-4BA1A, 16546-4BA1B, 16546-4BC1A, 16546-4BC2A, 18286, 18286, 20-01-149, 20149, 2133706, 25040-LF-PCS-MS, 26-1311, 28.0002-4219.2, 30.724.00, 36-12 321 0021 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 30 |
| Довжина [мм] | 253 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670,35 ₴






