
Фільтр повітряний Honda Accord IX 2.0i 08-/VIII 2.0/2.4 03-08, Mann Filter C 3434
689,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 3434
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord IX 2.0i 08-/VIII 2.0/2.4 03-08, Mann Filter C 3434. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3434
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3434 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CL7) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса (CL8) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.4 (CL9) 190 л.с. | 2003–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CM1) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.4 (CM2) 190 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3434 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 987 429 192, 121-06037, 1500333, 1512-2205, 153071762548, 1667452280, 1716604, 17220-RAA-A00, 17220-RAA-A01, 17220-RAA-Y00, 17220-RAA-Y01, 18336, 18336, 183992, 1945K-LF-PCS-MS, 20-04-435, 20435, 26-0775, 28.0002-0292.2, 30.276.00, 31-12 321 0021 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 341 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 341 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 147 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689,17 ₴





