
Фільтр повітряний Ford Transit 2.2TDCi 11-16/Custom 2.2TDCi 12-, Mann Filter C 35 009
688,49 ₴
- В наявності
- Код: C 35 009
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.2TDCi 11-16/Custom 2.2TDCi 12-, Mann Filter C 35 009. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 35 009
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 35 009 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT TOURNEO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 35 009 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13.48002, 1512-4140, 153071762358, 1616268580, 1731 778, 1741 459, 180032810, 26-0992, 28.0002-0474.2, 30.A17.00, 304 350, 35009-LF-PCS-MS, 49645, 50014576, 585433, 60074, 71-01445-SX, 712 321 0016, 8A0227, A141746, A1562, A2486, A51004, A63633 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 342 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,49 ₴





