Топ

Фільтр повітряний Audi Q7/Q8 2.0TFSI/3.0TDI/TFSI 15-/VW Touareg 2.0TSI/3.0TDI 18-, Mann Filter C 38 011
2 068,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 38 011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7/Q8 2.0TFSI/3.0TDI/TFSI 15-/VW Touareg 2.0TSI/3.0TDI 18-, Mann Filter C 38 011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 38 011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 38 011 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| 3.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 38 011 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.306, 1512-4187, 172690, 30.B15.00, 38011-LF-PCS-MS, 4M0 133 843 C, 8A0989, A0734, A63727, ADBP220030, AFAI367, AR2255, B12363, BFA2657, E1338L, EAF1015, EAF3740.20, EAF978, F 026 400 719, F260501, FA-0956JM, FA-0956JM, FA-0956JM, FA2400, FA722z |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Висота | 101 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 101 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 377 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068,91 ₴








