
Фільтр повітряний Opel Combo 1.3CDTI/1.4/1.6/CNG/1.7CDTI 04-12/Corsa C 1.0-1.4/1.3-1.7CDTI/1.8 00-07, Mann Filter C 30 125/4
538,60 ₴
- В наявності
- Код: C 30 125/4
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Combo 1.3CDTI/1.4/1.6/CNG/1.7CDTI 04-12/Corsa C 1.0-1.4/1.3-1.7CDTI/1.8 00-07, Mann Filter C 30 125/4. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 125/4
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 125/4 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — COMBO Tour (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2000–2009 |
| 1.0 60 л.с. | 2003–2009 |
| 1.2 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.2 Twinport 80 л.с. | 2004–2009 |
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 Twinport 90 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — MERIVA (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2005–2010 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — TIGRA TwinTop (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 125/4 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 055, 13270886, 13270887, 13270892, 1500038, 1512-0724, 1512-4079, 152071760829, 152071761682, 180021010, 180021110, 18535, 18535, 206 054, 207 044, 2132953, 2133155, 26-0095, 26-0946, 30992, 36OP004, 50013679, 55355096, 55355096, 585046 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,60 ₴







