
Фільтр паливний Ssangyong Actyon/Kyron/Rexton 2.0 Xdi/2.7 Xdi 04-, Mann Filter WK 829/6
1 786,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 829/6
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Ssangyong Actyon/Kyron/Rexton 2.0 Xdi/2.7 Xdi 04-, Mann Filter WK 829/6. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 829/6
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 829/6 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SSANGYONG — ACTYON I (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 200 Xdi 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 200 Xdi 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| SSANGYONG — ACTYON SPORTS I (QJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Xdi 4WD 141 л.с. | 2007–н.в. |
| SSANGYONG — KYRON (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 Xdi 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| SSANGYONG — REXTON (GAB_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 Xdi 4x4 165 л.с. | 2004–2012 |
| 2.7 D 4x4 186 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 Xdi 165 л.с. | 2005–2006 |
| 2.7 Xdi 4x4 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.7 Xdi Turbo 4x4 180 л.с. | 2011–н.в. |
| SSANGYONG — RODIUS (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 Xdi 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 Xdi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 Xdi 4WD 165 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 829/6 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 122-18032, 1520252, 1530-2516, 153071760375, 1689031580, 21-00693-SX, 22400-08020, 24.131.00, 26-1109, 28.0002-4270.2, 30-0S-001, 30S01, 33464, 37SS003, 4810, 4810, 587628, 66509-21001, 66509-21001DF, 66509-21201, 829/6-KF-PCS-MS, 9F0268, A120247 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 144 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 144 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 786,33 ₴




