
Фільтр паливний MB Actros/Atego 11- 5.2D-7.7D OM936, Mann Filter PU 8010/1-2 X
2 361,53 ₴
- В наявності
- Код: PU 8010/1-2 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний MB Actros/Atego 11- 5.2D-7.7D OM936, Mann Filter PU 8010/1-2 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 8010/1-2 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 8010/1-2 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — ATEGO 3 (46) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1016 K 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1016, 1016 L 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1018 A 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1018 AK 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1018 K 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1018 KO 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1018, 1018 L 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1021 A 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1021 AK 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1021 K 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1021 KO 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1021, 1021 L 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1023 A 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1023 AK 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1023 K 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1023 KO 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1023, 1023 L 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1024 A 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1024 AK 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1024 K 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1024, 1024 L 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1216 K 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1216, 1216 L 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1218 K 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1218, 1218 L 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1221 K 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1221, 1221 L 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 1223 AF 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1223 F 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1223 K 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1223, 1223 L 231 л.с. | 2013–н.в. |
| 1224 K 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1224, 1224 L 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1227 AF 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 1227 F 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 1227 K 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 1227, 1227 L 238 л.с. | 2013–н.в. |
| 1227, 1227 L 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 1230 AF 299 л.с. | 2013–н.в. |
| 1230 F 299 л.с. | 2013–н.в. |
| 1230 K 299 л.с. | 2013–н.в. |
| 1230, 1230 L 299 л.с. | 2013–н.в. |
| 1318 A 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1318 AK 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1318 K 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 1318 LKO 177 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITARO (O 530) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Citaro U 299 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — INTEGRO (O 550) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Integro 299 л.с. | 2013–н.в. |
| Integro 354 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — UNIMOG (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| U 216 | 2013–н.в. |
| U 218 | 2013–н.в. |
| U 318 | 2013–н.в. |
| U 4023 | 2013–н.в. |
| U 423 | 2013–н.в. |
| U 423 L | 2013–н.в. |
| U 427, U 427 L | 2013–н.в. |
| U 430, U 430 L | 2013–н.в. |
| U 5023 | 2013–н.в. |
| U 527, U 527 L | 2013–н.в. |
| U 530, U 530 L | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 8010/1-2 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 00 1996 129 0, 26.174.00, 6051945, 936 090 36 55, 936 090 65 52, 936 092 00 01, 936 092 01 05, A 936 090 36 55, A 936 090 65 52, A 936 092 00 01, A 936 092 01 05, A129054, E443KP D294-2, F 026 402 177, F 026 402 183, GS2111E, KN 70434, KX 403/1KIT |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 160.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 30.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 29,8 |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 12 |
| Висота 1 [мм] | 82 |
| Висота [мм] | 160,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 33,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 361,53 ₴










