Топ

Фільтр паливний VW Amarok 2.0TDI 10-, Mann Filter WK 9016
1 083,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 9016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Amarok 2.0TDI 10-, Mann Filter WK 9016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 9016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 9016 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 9016 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.059, 100 323 0022, 113 876, 122-50010, 1520208, 1643629280, 21-00850-SX, 24.145.00, 26-1570, 2H0 127 401 A, 2H0 127 401 B, 30VW02, 30-VW-VW02, 48549, 5051, 5051, 63865, 9016-KF-PCS-MS, 9F0185, A120436, ADV182337, AFFT241, B10472, BFF8189, D21485 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 214 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 214 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083,19 ₴





