Топ

Фільтр повітряний Peugeot 4008 1.6/2.0 12-/4007 2.0-2.4i/2.2HDi 07-13/Mitsubishi Lancer 1.5-2.0 07-, Mann Filter C 27 003/1
773,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 27 003/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Peugeot 4008 1.6/2.0 12-/4007 2.0-2.4i/2.2HDi 07-13/Mitsubishi Lancer 1.5-2.0 07-, Mann Filter C 27 003/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 27 003/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 27 003/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER ENTERPRISE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 16V 170 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 EVO 4WD (CZ4A) 295 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW5W) 170 л.с. | 2007–2012 |
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 147 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 156 л.с. | 2007–2012 |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4x4 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 27 003/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108933, 109112, 11-12 321 0025, 121-12055, 1444 RT, 1444 RU, 1444 SH, 1444 SJ, 1444 WS, 1444 WS, 1444 XE, 1444 XE, 1500511, 1500A023, 1500A086, 1512-2642, 153071760458, 1611158380, 1714225, 180030910, 180034710, 18375, 18375, 19372634, 20-05-531, 20531 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,39 ₴







